پولیش خودرو

پولیش-خودرو

پولیش خودرو

رنگ خودروی شما، اولین چیزی است که مشاهده می شود، پس اگر می خواهید خودروی زیبا و خاص داشته باشید باید با استفاده از روش های مختلف رنگ زیبایی به خودروی خود بدهید.

یکی از راه های که باعث می شود خودرو شما نو به نظر برسد درخشندگی رنگ بدنه آن هست. اگر رنگ خودرو شما کدر شده و یا روی آن خطوط زبر بسیاری وجود دارد نگران نباشید. کافی است خودرو خود را پولیش کنید.

پولیش خودرو عوارض ایجاد شده روی رنگ را ترمیم می کند اما همیشه به یاد داشته باشید که معجزه نخواهد کرد. پولیش نمی تواند روی خودروی شما را رنگ ایجاد کند اما می تواند رنگ های آسیب دیده را ترمیم کند اما به این شرط که ضخامت رنگ خودرو، برای لایه برداری مناسب باشد و زیر این رنگ آسیب دیده، رنگ سالمی وجود داشته باشد.

انواع-رنگ-خودرو

در ابتدا بایستی با انواع رنگ خودرو آشنا شوید:

انواع رنگ خودرو

رنگ خودرو را می توان به دو گروه تقسیم کرد که شامل متالیک و روغنی می باشد.

رنگ تمامی ماشین ها در قدیم به صورت روغنی بود که از دو لایه آستر یا پرایمر بوده است که این لایه واسط بین رنگ اصلی و بدنه فلزی و سیاه خودرو برود و لایه بعدی هم لایه اصلی رنگ است که روی لایه آستر قرار می گرفت.

اما امروزه از رنگ های متالیک استفاده می شود که علاوه بر د لایه آستر و رنگ، از یک لایه دیگر به نام کیلر یا محافظ شفاف تشکیل شده اند. کیلر آخرین لایه رنگ خودرو است که در آخرین سطح رنگ قرار دارد. وظیفه کیلر نگهداری و محافظ از دانه های اکلیکی داخل رنگ ماشین می باشد. در صورت نبودن این لایه، رنگ متالیک به هیج عنوان دوام و براقیت نخواهد داشت.

در کل به دلیل وجود داشتن کیلر، رنگ های متالیک مقاومت زیادی دارند. تنها ایرادی ه رنگ متالیک دارند این است که مرور زمان حالت ماتی به خود می گیرند که دلیل آن هم خط و خش های بسیار ریزی هستند که به چشم دیده نمی شوند.

پولیش-خودرو (1)

پولیش بدنه خودرو

اگر می خواهید که رنگ بدنه خودروی شما براق و درخشنده شود، از پولیش بدنه خودرو استفاده کنید باید بدانید که پولیش بدنه خودرو از بهترین و کم هزینه ترین روش ها برای حفاظت از رنگ بدنه خودرو است. برای پولیش بدنه خودرو، ابتدا باید خودروی شما شسته شود تا آثار گل و کثیفی روی آن باقی نماند.

سپس باشد خودرو را در محلی قرار دهید که نور مستقیم خورشید به آن نتابد و سطح بدنه خودرو شما داغ نباشد. بعد از آن باید نوع خراش را بررسی کنید و با توجه به نوع خراش یا آسیب، پولیش مناسب را انتخاب کنید حالا باید مقداری پولیش روی بدنه خودرو قرار دهید و با پارچه یا حوله تمیز، شروع به مالیدن پولیش روی سطح خودرو کنید.

بعد از اینکه کارتان تمام شد باید سطح پولیش شده را با یک تکه پارچه یا حوله نرم و خشک تمیز کنید. بعد از اینکه پولیش بدنه خودرو تمام شد از واکس خودرو استفاده کنید تا رنگ خودروی شما در برابر اکسایش و فرسایش مقام شود و آسیبی نبیند.

در انتها تیم تخصصی کارپروایران با بهره گیری از افراد متخصص و با استفاده از بهترین مواد این آمادگی را دارد تا به مشتریان عزیز خدمات پولیش خودرو را حتی در محل شما با بهترین کیفیت و قیمت ارائه دهد. شما می توانید سایر بخش های این وب سایت را دیدن فرمایید تا با خدمات ما بیشتر آشنا شوید.

carproiran
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *