کارواش نانو

کارواش-نانو

کارواش نانو

یکی از پدیده های عالی در زمینه شستشوی انواع خودروها، کارواش نانو است. کارواش نانو باعث صرفه جویی در مصرف آب می شود و قدرت تمیزکنندگی فوق العاده ای دارد. در کارواش نانو از پودر نانو برای شستشو و تمیز کردن ماشین ها استفاده می شود. برای ساخت پودر نانو، ۴ آنزیم قوی انتخاب شده است که باعث چربی زدایی، جرم گیری و شستشوی سطح اتومبیل می شوند. پودر نانو کاملا با محیط زیست سازگار است و هیچ خطری ندارد. این محصول از رنگ خودرو شما در برابر تابش اشعه ماورا بنفش خورشید محافظت می کند. همچنین مانع از رنگ پریدگی رنگ ماشین شما خواهد شد.

برای آشنایی با صفرشویی خودرو بهتر است این مقاله را هم مطالعه کنید.

مزایای استفاده از کارواش نانو

کارواش نانو مزایای زیادی دارد که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پودر نانو باعث صرفه جویی در هزینه های شما می شود.
  • استفاده از پودر نانو باعث کاهش میزان مصرف آب و مواد شوینده می شود.
  • با استفاده از پودر نانو، اتومبیل شما به راحتی و سریع تمیز می شود.
  • میزان درخشندگی و تمیزی خودروی شما با استفاده از کارواش نانو چند برابر می شود.

 

کارواش-نانو (1)

از کارواش نانو در چه مواردی می توان استفاده کرد؟

کاربردهای پودر و کارواش نانو بسیار گسترده است. برای شستن انواع اتومبیل های سواری، وسایل نقلیه عمومی مانند قطار و هواپیما، شستن ماشین های سنگین مانند کامیون و اتوبوس و شستشوی انواع ماشین آلات صنعتی و راهسازی می توان از کارواش نانو استفاده کرد.

روش شوستن ماشین در کارواش نانو

در کارواش نانو، ابتدا آلودگی های موجود روی سطح بدنه خودرو با آب پاک می شود. سپس ۵۰ گرم از پودر نانو با ۱ لیتر آب مخلوط می شود. بعد از تهیه این محلول، با اسپری محلول روی سطح اتومبیل پاشیده می شود. بعد از گذشت چند دقیقه سطح اتومبیل با استفاده از فشار آب یا بخار آب تمیز می شود. برای این کار فشار آب یا بخار آب را از فاصله ۱۰ تا ۱۵ سانتی متری به خودرو می پاشند. می توان از مواد شوینده دیگر مانند شامپو نانو واکسی نیز استفاده کرد. استفاده از شامپوی نانو واکسی باعث تمیزی ۱۰۰ درصدی خودروی شما و درخشندگی آن خواهد شد.

باید بدانید که کارواش بدون آب یا کارواش نانو، جدیدترین سبک برای شستشوی ماشین ها است که سازوکار آن با کارواش های معمولی کاملا فرق دارد.

استفاده از کارواش نانو به مصرف آب نیاز ندارد و به دلیل استفاده از مواد نانو، باعث ایجاد لایه نازک نانویی می شود و از رنگ بدنه محافظت می کند.

در انتها تیم تخصصی کارپروایران با بهره گیری از افراد متخصص و با استفاده از بهترین مواد این آمادگی را دارد تا به شما مشتریان عزیز خدمات کارواش نانو، کارواش نانو در محل، کارواش در محل با بهترین قیمت ارائه کند. شما می توانید سایر بخش های این وب سایت را دیدن فرمایید تا با خدمات بیشتر آشنا شوید .

carproiran
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *