با واکس و پولیش خودرو بیشتر آشنا شوید؟

واکس-و-پولیش-خودرو

واکس و پولیش خودرو

رنگ خودروی شما، اولین چیزی است که مشاهده می شود؛ پس اگر می خواهید خودرویی زیبا و خاص داشته باشید، باید با استفاده از روشهای مختلف رنگ زیبایی به خودروی خود بدهید.استفاده از واکس و پولیش خودرو، باعث می شود ظاهر خودروی شما زیباتر شود و ایرادات ظاهری آن ترمیم شود. اگر می خواهید با واکس و پولیش خودرو بیشتر آشنا شوید، این نوشته را تا انتها مطالعه کنید.

با واکس خودرو بیشتر آشنا شوید!

واکس خودرو، یک لایه درخشان و براق روی خودرو ایجاد کرده و به مدت چندین ماه از رنگ خودروی شما محافظت می کند. واکس خودرو از فرسایش رنگ خودرو در اثر اشعه فرابنفش جلوگیری می کند و مزایای زیادی دارد. واکس خودرو به دو صورت مایعی و چسبی شکل ساخته می شود. واکس خودروی چسبی، بدنه خودروی شما را درخشان می کند و لایه محافظتی زیبایی را روی خودروی شما ایجاد خواهد کرد. واکس خودروی مایع هم به همین صورت عمل می کند. با کمک واکس خودرو، زنگ زدگی و اکسیایش بدنه خودروی شما به تعویق می افتد.

با پولیش خودرو بیشتر آشنا شوید!

پولیش خودرو، مایعی است که روی سطوح رنگ شده خودرو استفاده می شود. با استفاده از پولیش خودرو، آلودگی ها و خش های روی بدنه خودرو ترمیم می شود. برای درست کردن پولیش خودرو از مواد سایا استفاده می شود که این مواد، لایه نازکی از رنگ را بر می دارد، خط و خش ها را پر می کند و آنها را از بین می برد. در هنگام تولید پولیش، مقداری واکس خودرو هم استفاده می شود تا بدنه خودرو جلا داده شود و درخشندگی داشته باشد. برای پولیش بدنه خودرو از دستگاه پولیش برقی یا بافر استفاده می شود. هم چنین می توانید مایع پولیش را به صورت دستی و با یک تکه پارچه نرم روی بدنه خودروی خود بمالید.

یادتان باشد که برای از بین بردن خش ها و خطوط روی بدنه خودرو، باید چند لایه پولیش را با کمترین میزان فشار به بدنه خودرو بمالید.

مزایا و معایب واکس و پولیش خودرو

بسیاری از افراد در هنگام تصمیم گیری، مردد می شوند و نمی دانند واکس خودرو را انتخاب کنند یا به سراغ پولیش خودرو بروند. باید بدانید که هم واکس خودرو و هم پولیش خودرو باعث تمیز و براق شدن ظاهر خودروی شما می شود؛ اما هر کدام از این مواد، عملکرد متفاوتی دارند. وقتی خودروی خود را با واکس می پوشانید، یک لایه محافظ روی رنگ خودرو ایجاد خواهید کرد؛ اما زمانی که خودروی خود را پولیش می کنید، یک لایه بسیار نازک از رنگ خودرو را بر می دارید. به همین دلیل است که در اکثر مواقع، بعد از پولیش کردن خودرو از واکس استفاده می شود تا از رنگ جدید خودرو محافظت کند و دوام رنگ بدنه خودروی شما بیشتر شود.

یکی دیگر از تفاوت های واکس و پولیش این است که برخلاف واکس، نیازی نیست که پولیش را از روی بدنه خودروی خود پاک کنید.

نکته ای که باید بدانید این است که پولیش خودرو را برای بعضی از رنگها می توان استفاده کرد؛ اما واکس خودرو این طور نیست و برای تمامی رنگها استفاده می شود. اگر رنگ خودروی شما تیره است، برای جلوگیری از رنگ پریدگی خودروی خود از پولیش استفاده کنید، اگر رنگ خودروی شما روشن است، برای حفظ جلا و درخشندگی خودروی خود پولیش را انتخاب کنید. اگر رنگ خودروی شما قدیمی شده است، به صورت همزمان باید از پولیش و واکس خودرو استفاده کنید.

پولیش بدنه خودرو

اگر می خواهید رنگ بدنه خودروی شما براق و درخشنده شود، از پولیش بدنه خودرو استفاده کنید. باید بدانید که پولیش بدنه خودرو از بهترین و کم هزینه ترین روشها برای حفاظت از رنگ بدنه خودرو است. برای پولیش بدنه خودرو، ابتدا باید خودروی شما شسته شود تا آثار گل و کثیفی روی آن باقی نماند. سپس باید خودرو را در محلی قرار دهید که نور مستقیم خورشید به آن نتابد و سطح بدنه خودروی شما داغ نباشد. بعد از آن باید نوع خراش را بررسی کنید و با توجه به نوع خراش یا آسیب، پولیش مناسب را انتخاب کنید. حالا باید مقداری پولیش روی بدنه ماشین قرار دهید و با پارچه یا حوله تمیز، شروع به مالیدن پولیش روی سطح خودرو کنید. بعد از اینکه کارتان تمام شد، باید سطح پولیش شده را با یک تکه پارچه یا حوله نرم و خشک تمیز کنید. بعد از اینکه پولیش بدنه خودرو تمام شد، از واکس خودرو استفاده کنید تا رنگ خودروی شما در برابر اکسایش و فرسایش مقاوم شود و آسیبی نبیند.

پولیش نانو

فناوری نانو، باعث به وجود آمدن محصولات جدید شده است. یکی از محصولات جدید و کاربردی، پولیش نانو است. پولیش نانو با استفاده از فناوری های نانو به وجود آمده است. پولیش نانو باعث به وجود آمدن یک لایه مقاوم در برابر اشعه UV یا اشعه فرابنفش می شود؛ در نتیجه بدنه خودروی شما را از آفتاب سوختگی محافظت می کند. هم چنین پولیش نانو، خط و خش های موجود روی بدنه خودروی شما را به صورت کامل از بین می برد و ظاهر خودروی شما را زیبا و جذاب می کند. پولیش نانو از سایر پولیش ها مقاوم تر است و از به وجود آمدن رنگ پریدگی، لکه و کدری رنگدانه های بدنه خودرو جلوگیری می کند.

واکس-و-پولیش-خودرو

واکس و پولیش نانو

اگر می خواهید از رنگ بدنه خودروی خود محافظت کنید و خودرویی براق و درخشنده داشته باشید، از واکس و پولیش نانو استفاده کنید. واکس و پولیش نانو برای تمیز کردن، پولیش کاری، براق کردن و مراقبت از رنگ بدنه خودروی شما گزینه ای عالی است. با کمک این محصول می توانید خط و خش های ریز موجود در بدنه خودرو را از بین ببرید و سطح خودرویتان را صافکاری کنید. واکس موجود در این مدل محصولات باعث درخشندگی و براق شدن رنگ خودرو برای مدت طولانی می شود. علاوه بر زیبا کردن رنگ خودرو، واکس و پولیش نانو باعث از بین رفتن لکه های چربی و آلودگی از روی بدنه خودروی شما نیز می شود و ظاهر خودروی شما را واقعا تمیز می کند.

واکس محافظ رنگ

افرادی که به براق بودن و نظافت بدنه خودروی خود اهمیت می دهند، می توانند از واکس محافظ رنگ خودرو استفاده کنند. واکس محافظ رنگ خودرو را بعد از پولیش کاری و واکس زدن بدنه خودرو استفاده می کنند تا براق بودن رنگ بدنه حفظ شود و در برابر نور خورشید و گرد و غبار محافظت شود. واکس محافظ رنگ باعث درخشندگی و شفاف شدن بدنه خودرو می شود و از تغییر رنگ بدنه ماشین جلوگیری می کند. این محصول از چسبندگی گرد و غبار هم جلوگیری می کند. معمولا این واکس ها به صورت مایعی یا اسپری شکل هستند و رایحه بسیار خوبی دارند. اسپری یا واکس محافظ رنگ را می توانید برای خودروها با هر رنگهای مختلف استفاده کنید. با استفاده از اسپری محافظ رنگ، خواهید دید که رنگ ماشین شما زیبایی و ماندگاری بیشتری خواهد داشت.

واکس-و-پولیش-خودرو

پولیش آفتاب سوختگی

نور خورشید، انرژی و قدرت زیادی دارد و روی رنگ خودرو تاثیر منفی می گذارد؛ به همین دلیل است که خودروهایی که در معرض تابش نور خورشید هستند، بعد از مدتی رنگشان خراب می شود و جذابیت اولیه را از دست می دهند. اگر رنگ خودروی شما تیره یا مشکی است، زودتر شاهد آفتاب سوختگی رنگ خودروی خود خواهید بود. برای رفع این مشکل و زیباتر کردن رنگ خودرو باید پولیش آفتاب سوختگی را روی خودروی خود انجام دهید. با پولیش آفتاب سوختگی، جلا و شفافیت رنگ خودروی شما باز می گردد و ظاهر آن مجددا زیبا می شود. برای پولیش آفتاب سوختگی از پولیش نانو استفاده کنید که کیفیت بسیار خوبی دارد و ظاهر سایت شما را واقعا زیبا می کند. پولیش آفتاب سوختگی، به صورت کامل رنگ خودروی شما را ترمیم می کند و ایرادات رنگ خودرو را از بین می برد.

پولیش خودرو در محل

اگر رنگ بدنه خودروی شما از بین رفته است و دوست دارید ظاهر ماشین خود را زیباتر کنید، می توانید از خدمات پولیش خودرو در محل استفاده کنید. مثلا می توانید از خدمات و سرویس های تخصصی سایت ما استفاده کنید و مشکلات ظاهری خودروی خود را در محل موردنظرتان رفع کنید. ما برای پولیش خودرو در محل از پولیش های اسیدی و سخت استفاده می کنیم که آفتاب سوختگی بدنه ماشین شما را ترمیم می کند و خط و خش ها را از بین می برد.

برای پولیش کاری خودروی شما در محل موردنظرتان، ابتدا با استفاده از مواد شوینده قوی، بدنه ماشین شما را تمیز می کنیم، سپس با استفاده از دستگاه پولش و پد مخصوص پولیش، شروع به پولیش کردن ماشین شما خواهیم کرد. بعد از پولیش کاری خودرو و ترمیم رنگ خودرو، از واکس خودرو استفاده می کنیم. واکس خودرویی که استفاده می کنیم، ظاهر خودروی شما را بسیار تمیز و براق می کند، از آفتاب سوختگی بدنه خودروی شما جلوگیری می کند و از رنگ خودروی شما محافظت خواهد کرد.

در این نوشته با مزایای واکس و پولیش خودرو آشنا شدید، از اینکه تا انتهای این نوشته با ما همراه بودید از شما متشکریم. به شما پیشنهاد می کنیم که پولیش کاری و واکس خودروی خود را به متخصصان این کار بسپارید تا از نتیجه نهایی کار راضی باشید.

در انتها تیم تخصصی کارپروایران با بهره گیری از افراد متخصص و با استفاده از بهترین مواد این آمادگی را دارد تا به مشتریان عزیز خدمات واکس و پولیش خودرو را حتی در محل شما با بهترین کیفیت و قیمت ارائه دهد. شما می توانید سایر بخش های این وب سایت را دیدن فرمایید تا با خدمات ما بیشتر آشنا شوید.

carproiran
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *