هشت بهشت

bmw-8-series

هشت بهشت

خانواده تازه تاسیس سری 8 ب ام و، به تازگی وارد کارزار رقابت با رقیب سنتی خود مرسدس بنز و مدل اس کلاس کوپه شده.این خاندان اکنون عضو جدیدی به خود خواهد دید.

 سرس 8 کانورتیبل

این خودرو با اعتماد به نفس تمام از سقف نرم چند لایه بهره می برد. سقفی که طی 15 ثانیه تا سرعت 50 کیلومتر بر ساعت باز و بسته خواهد شد. این سقف در حالت استاندارد مشکی رنگ است اما می توان با پرداخت مبلغی اضافه سقف نقره ای رنگ با طرح آنتراسیت را نیز برای آن سفارش داد. موردی که خود باعث کاهش وزن خودرو و ایزولاسیون کم نظیر صدا درون کابین می شود.

کمپانی ب ام و، که در ایالت باواریای آلمان استقرار دارد مدعی است برای راه اندازی خط تولید این خودرو کانور تیبل لوکس در سایت لاور واقع در تاسیسات دینگولفینگ رقمی معادل 114 میلیون دلار هزینه کرده. جالب است بدانید سرس های 5و7 ب ام و نیز در همین سایت تولید می شوند.

ب ام و سری8  کانورتیبل که از روز هشتم ماه مارس سال 2019 بابهای پایه 121.400 دلار قریب به 9.500 دلار گران تر از مدل کوپه در دسترس خریداران قرار خواهد گرفت، از نوع 2 پیشرانه بنزینی و دیزلی بهره می برد.پیشرانه بنزینی قابل سفارش برای این مدل با کد M850ixDrive شناخته می شود و قادر است 530 اسب بخار قدرت و 750 نیوتن متر گشتاور به تولید برساند. این پیشرانه 8 سیلندر 4.4لیتری حجم داشته و از سامانه توئین توربو بهره می برد.با بهره از این مشخصات،سری8 کانور تیبل ظرف 3.8 ثانیه از حالت سکون به تندی 96 کیلومتر بر ساعت می رسد و می توند بیشینه سرعتی معادل 250 کیلومتر بر ساعت را تجربه کند.اما پیشرانه دیزلی با کد شناسایی 840dxDrive از نوع 6 سیلندر و 3 لیتری است که می تواند 320 اسب بخار قدرت و 680 نیوتن متر گشتاور را روانه چرخ های خودرو کند.

bmw-8-series

کابین این مدل شباهت تامی به نمونه کوپه دارد با این تفاوت که دکمه های کنترلر سقف و آپشن هایی نظیر گرمکن گردن یا بادگیر پشت صندلی های جلو، به کابین مدل کانورتیبل افزوده شده اند.این خودرو هم چنین از سیستم فرمان تطبیق پذیر چرخ های عقب با قابلیت فرمان پذیری تا 2.5 درجه، سامانه ترمز M اسپرت مزین به رنگ آبی، سیستم جلوگیر از برخورد با هشدار عابران پیاده و سیستم کنترل فاصله پارک و ترمز خودکار شهری بهره مند است و در صورتی که پکیج رانندگی حرفه ای ب ام و را سفارش دهید  مواردی چون کروز کنترل فعال با قابلیت توقف و حرکت، سیستم کمکی حفظ حرکت میان خطوط با سیستم فعال جلوگیری از برخورد جانبی، هشدار خروج از خط تشخیص نقاط کور و هشدار ترافیم عقب را نیز دریافت خواهد کرد.

carproiran
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *